+1 630-519-1219
Call Us Mon- Sat 8:30 am - 6:00 pminfo@hollywoodtraders.com
Mirka Tools 24h/7$ 1,176 Original price was: $ 1,176.$ 795Current price is: $ 795.
Technical attributes
| Antistatic | Yes |
| Dust Class | HEPA |
| Dust Container Volume | 30.0 L |
| Height | 22.2 inch |
| Length | 22.2 inch |
| Mains Frequency | 50/60 Hz |
| Noise Level | 59.0 dB |
| Power Input | 1000 W |
| Vacuum | 250.0 mbar |
| Volume Flow Air | 4500.0 l/min |
| Weight | 31.97 lb. |
| Width | 15.2 inch |
Application
$ 1,470 Original price was: $ 1,470.$ 993Current price is: $ 993.
$ 51 Original price was: $ 51.$ 40Current price is: $ 40.
Copyright © 2026 Mirka Tools.

Reviews
There are no reviews yet.