+1 630-519-1219
Call Us Mon- Sat 8:30 am - 6:00 pminfo@hollywoodtraders.com
Mirka Tools 24h/7$ 653 Original price was: $ 653.$ 441Current price is: $ 441.
Technical attributes
| Dust System | Non vacuum |
| Max Speed | 3200 rpm |
| Noise Level | 76.0 dB |
| Orbit | 0 mm |
| Pad Diameter | 3 inch |
| Pad Included | 8294791311 |
| Vibration Level | 1.34 m/s² |
| Weight | 1.46 lb. |
| Work Pressure | 6.2 bar |
Application
$ 351 Original price was: $ 351.$ 237Current price is: $ 237.
Copyright © 2026 Mirka Tools.

Reviews
There are no reviews yet.