+1 630-519-1219
Call Us Mon- Sat 8:30 am - 6:00 pminfo@hollywoodtraders.com
Mirka Tools 24h/7$ 668 Original price was: $ 668.$ 452Current price is: $ 452.
Technical attributes
| Dust System | Non vacuum |
| Max Speed | 10000 rpm |
| Noise Level | 80.0 dB |
| Orbit | 0 inch |
| Orbit Type | Random orbital |
| Pad Diameter | 3 inch |
| Pad Included | 8294791311 |
| Vibration Level | 5.9 m/s² |
| Weight | 2.6 lb. |
| Work Pressure | 6.2 bar |
Application
$ 587 Original price was: $ 587.$ 397Current price is: $ 397.
$ 668 Original price was: $ 668.$ 452Current price is: $ 452.
Copyright © 2026 Mirka Tools.

Reviews
There are no reviews yet.